Adaptační den 6. B

V pondělí 10. 9. 2018 jsme se společně vypravili na náš adaptační den. Celé putování za zábavou a bližším poznání spolužáků jsme zahájili u restaurace Zděná bouda v Malšovicích. Zde jsme si zahráli první seznamovací hry a naše oblíbené hadí zápasy. Po cestě jsme hráli různé kolektivní hry na seznámení a utužení nového kolektivu.
Další zastávkou našeho putování bylo Rytířské hradiště. Tam jsme společně otestovali naši odvahu a stabilitu při hře na kládách a někteří si procvičili i akrobacii v písku a jízdu na koních. Společnou cestu jsme zakončili na Biřičce, kde jsme si nejprve procvičili, jak co nejrychleji získat potřebné informace o spolužácích, a poté už nás čekala odměna v podobě opékání buřtů. Byli jsme velmi rádi, že k našemu opékání se připojila i většina rodičů a mohli jsme závěr celého dne prožít společně. A protože nám počasí po celý den velmi přálo, pár otužilců se vrhlo i do vln Biřičky a našlo se i několik rybářů. Myslím, že ještě dnes mají ryby na Biřičce plná břicha…

Jitka Hušková

 

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny