Adaptační kurz 6.A

Adaptační kurz 6. A se konal v pátek 16. 9. 2016. Trasa byla ze Stříbrného rybníku na Biřičku.
Na Stříbrném rybníku byla i první hra se jménem „Dračí ocas“. Poté jsme došli kousek cesty. Na zem jsme si dali uzoučkou kládu. Všichni jsme se na ni postavili a snažili se udržet co nejdéle. Třetí hra byly otázky, na které jsme se ptali ostatních. Další hra byla čtvercová síť a my jsme se snažili ji přejít. Tato hra mě velmi bavila. Když jsme dorazili na Biřičku, zahráli jsme se poslední hru. Každý si měl nalepit
na záda papír a všichni mu tam psali pěkná hodnocení. Den jsme zakončili táborákem.

Terka Krtková, 6. A

Hráli jsme 7 her a mě z toho nejvíc bavila „Napiš něco pozitivního na záda druhého“. Byl to príma den.

Eliška Nechanická, 6. A

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny