Adventní koncert

Pomalu se stmívá, postupně přicházejí účinkující a po nějaké chvíli i všichni diváci, které si děti na dnešní podvečer pozvaly.
Je první adventní neděle. Můžeme rozsvítit první svíci nebo ozdobený vánoční strom. Je to čas vzpomínání na Vánoce našeho dětství, čas nekonečného vyprávění, ale i každoročního očekávání narození malého dítěte – symbolu naděje pro nás pro všechny.
Dnes v podvečer se setkali děti, rodiče, vyučující i kuklenští spoluobčané a přátelé školy a užili si společného zpívání koled, ochutnávání cukroví i férového čaje.
Hlavními účinkujícími byly pěvecký sbor a kytarový a flétnový „orchestr“, ale účinkovat mohl prakticky každý, kdo přišel.
Moderovali vítězové letošního konkurzu Veronika Kloučková a Ondřej Borůvka z 8. A. Oběma to nejen slušelo, ale byli opravdu šikovní a předvedli při své premiéře velmi sympatický výkon.
Jestli se vám setkání líbilo, můžete si ho ještě připomenout prostřednictvím našich fotografií ze zkoušky i z koncertu, a také nám můžete své dojmy napsat na školní e-mail nebo na Facebook.
Díky všem dětem, rodičům i kolegům, kteří se na přípravě podíleli. Nezapomeňte, že tím nabídka našich aktivit v adventním čase nekončí. Zveme vás například v pátek 14. prosince na vánoční jarmark.
Krásné těšení na Vánoce!