Adventní zpívání

Již pátým rokem společně vítáme adventní čas na naší základní škole. Začínali jsme venku před hlavním vchodem, ale po dvou letech jsme se přesunuli do tepla – atria na národní školu. Vždycky se všichni moc těšíme na voňavé cukroví, zapálení svíček na adventním věnci, rozsvěcení stromečku, na ty nejznámější české koledy a hlavně na ty jiskřičky v očích našich nejmenších, které září pro mamku, taťku, brášku nebo babičku s dědou. Přijďte si v této uspěchané době vychutnat spolu s Vašimi dětmi to nádherné kouzlo Vánoc. Letos si naposledy zazpíváme i 23. 12.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny