Archeopark Všestary 6. B

Cílem našeho prvního společného výletu dne 8. 10. se stal archeopark ve Všestarech. Po krátké cestě vlakem a rychlém přesunu jsme absolvovali dvouhodinový blok na téma: Pravěk v českých zemích. Nejprve jsme si prošli muzejní expozici v interiéru, poté si vyposlechli krátkou přednášku oživenou o možnost vyzkoušet si pravěké nástroje a zbraně. Celou exkurzi jsme zakončili v exteriéru archeoparku, kde jsme si vyzkoušeli pravěk na vlastní kůži.
Náš výlet do dob pravěkých jsme všichni přežili bez úhony na těle a duši si obohatili o nové zkušenosti.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny