Barevný volejbal

LISTOPAD: Naše děti se zúčastnily dvoudenní „ Víkendovky“ na hradecké Slavii. Poslední listopadovou sobotu a neděli věnovaly sportu. Postupně se seznámily s různými druhy pohybové činnosti. Byly to švihadla, gymnastika, házená, kopaná, posilování a další dovednosti s míčem. Nejvíce se jim líbila volejbalová hra s ligovými hráči Slavie. Neděle skončila volejbalovým miniturnajem.

PROSINEC: Nejmladší hráči volejbalového kroužku se první prosincovou neděli zúčastnili Mikulášského turnaje ve sportovní hale Slavie. Utkání probíhala se střídavými úspěchy, ale nakonec se vše obrátilo v náš prospěch.

Družstvo ve složení Anička Kuchařová z 3. A a Denisa Flégrová z 2. A obsadily nejvyšší příčku a Lukáš Rada s Kristýnou Baladovou 2. místo (oba z 2.A).

Velkou událostí bude v pondělí 19. prosince Vánoční turnaj ve sportovní hale školy, kde si děti ověří, jak pilně trénovaly a kdo je nejlepší. Turnaj bude probíhat celé předvánoční dopoledne ve žlutých, oranžových a modrých barvách. Bojovat budou členové kroužku volejbalu a další, kteří mají zájem. Stačí se jen přihlásit.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny