Barevný volejbal

A jdeme do finále …

Barevný volejbal má za sebou Jarní turnaj na Slavii a II. kolo Ligy škol na ZŠ Bezručova. Na Slavii si nejmenší vyzkoušeli odbíjení v oranžovém volejbalu. Ti, co se přihlásili lze jenom chválit. Ke hře přistoupili zodpovědně a hráli všechny zápasy s nasazením. I když výsledky nebyly tentokráte na vyšších příčkách, herně se děti zdokonalily a posunuly se ve výkonnosti. Neděle byla pro mnohé odpočinkovým dnem, ale „sedm statečných“ včetně rodičů trávilo čas ve sportovní hale. Byli jimi: Lukáš Rada, Tomáš Werbnyj, Tereza Čiháková, Adam Hazuka, Tomáš a Nela Kmoníčkovi a Tomáš Czarnik z druhé a třetí třídy.

Ve středu, 29. března vyrazily děti z Kuklen do ZŠ Bezručova, aby si změřily síly se soupeři z Plotišť, Pouchova a domácími hráči. Tentokrát šli jenom někteří, a že to byl dobrý výběr, o tom svědčí i výsledky. Vyhráli jsme kategorii žlutého a červeného volejbalu, ve dvou zbylých barvách jsme obsadili druhé místo a neunikla nám i další medailová umístění.

Žlutý volejbal:

1.místo: Tereza Čiháková, Adam Hazuka a Eliška Perná
2.místo: ZŠ Plotiště B
3.místo: Lukáš Rada a Tomáš Werbnyj

Oranžový volejbal:

1.místo: ZŠ Plotiště B
2.místo: Thuong, Simona Hrubešová a Anička Říhová
3.místo: ZŠ Pouchov

Červený volejbal:

1.místo: Bára Křížová a Nela Hrudková
2.místo: Ondřej Holík, Adam Kněžour a Norbert Kodym
3.místo: ZŠ Plotiště A

Modrý volejbal:

1.místo: ZŠ Plotiště A
2.místo: Lenka a Lucie Peikerovy, David Podroužek
3.místo: ZŠ Pouchov

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny