Barevný volejbal – Liga škol

V pátek 24. února se v naší škole sešlo kolem 80 dětí, které se utkaly již po několikáté v barevném volejbale. Nejmladší hráli přehazovanou, nejstarší volejbal. Vzhledem k tomu, že v hale je velký prostor, mohly se turnaje zúčastnit všechny děti, které navštěvují kroužek volejbalu. Ti, kteří již hrají závodně na Slavii, nesměli chybět a byli oporou. 2 x nám uniklo vítězství pouze o jeden bod a dále jsme hráli se střídavými úspěchy. Pěkné bylo 3. místo D družstva žlutých v přehazované, kde se nebojácně pustila do hry Tereza Čiháková se svými spoluhráči Tomášem Jenáčkem a Jakubem Kolářem. Největší úroveň měla hra modrých, kde hrála děvčata Lenka a Lucka Peikerovi, Alice Špačková a Adéla Hrudková. Ale i ostatní bojovali ze všech sil, např. David Podroužek a jeho družstvo, Nikola Götzová s Bárou Křížovou, Thuong a další. I ti, kteří letos začali, nebyli poslední, naopak někteří z nich postoupili i do finálových skupin.

Můžeme pochválit i rozhodčí z řad dětí, pro které bylo řízení utkání poměrně náročné, a vše zvládli s přehledem. Vzhledem k vstřícné spolupráci s učiteli, rodiči, vedením školy a samotnými hráči vše proběhlo na výbornou. Partnery byly TJ Slavia HK, Kuklenská městská samospráva a Magistrát města HK.

Medailová umístění našich:

Žlutý volejbal: 2. místo: Tereza Čiháková, Jakub Kolář, Tomáš Jenáček
3. místo: Lukáš Rada, Tereza Baladová, Nela Jenáčková

Oranžový volejbal: 3. místo: Adam Hazuka, Simona Hrubešová,
Kristýna Kohoutová, Alex Pavlovský

Červený volejbal: 2. místo: Nikola Götzová, Bára Křížová
3. místo: Nela Hrudková, Thuong

Modrý volejbal: 2. místo: Lenka a Lucie Peikerovy,
Alice Špačková, Adéla Hrudková.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny