Barevný volejbal na Slávii

Poslední kolo Ligy škol v barevném volejbale se konalo koncem května na hradecké Slavii. Celý turnaj provázelo krásné slunečné počasí. Děti si tak mohly naposledy porovnat síly se svými soupeři a přesvědčit se o tom, že celoroční dřina se vyplatila. Soutěžilo se celkem ve čtyřech barvách od přehazované nejmenších až po téměř skutečný volejbal. Naše děti ovládly přehazovanou, o čemž svědčí 1. a 2. místo školy. První příčka patří Adamovi Hazukovi a Daniele Hrudkové ze 3. A a druhá Tomáši Czarnikovi a Davidu Kmoníčkovi, kteří předvedli opravdu vrcholný výkon. V kategorii „červených“ pak zazářily Nikola Götzová a Bára Křížová z 5. A. Nechaly za sebou i družstva pravidelně hrající žákovskou soutěž v tělovýchovně jednotě. Ostatní na medailová umístění nedosáhli, škoda tří „bramborových“ umístění v kategorii oranžových a modrých, které dělilo od třetího místa pouze několik bodů. Pochvalu zaslouží všichni, kteří se turnaje zúčastnili a bojovali do posledního dechu. Všichni obdrželi tričko s volejbalovým logem a také jsme přivezli dvě plakety s pohárem.

Žlutí

1. místo: Adam Hazuka a Daniela Hrudková
2. místo: Tomáš Czarnik a David Kmoníček

Oranžoví

4. místo: Anna Říhová a Michaela Martinů

Červení

1. místo: Bára Křížová a Nikola Götzová
4. místo: Nela Hrudková a Thuong

Modří

4. místo: Lucie a Lenka Peikerovi, Adéla Hrudková a Alice Špačková

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny