Barevný volejbal – poslední turnaj

Liga škol v barevném volejbale dospěla k závěru. Poslední turnaj se uskutečnil za krásného počasí na venkovních kurtech hradecké Slavie. Tentokrát se zúčastnili všichni členové volejbalového kroužku, i ti, kteří chodili hrát do kuklenské haly v minulosti. Na Slavii jsme jeli trolejbusem a zpátky na oběd společným autobusem. Všichni nedosáhli na první místa, ale nemají se za co stydět. Děti předvedly, že za rok práce udělaly skok dopředu, hra je baví a můžeme je pochválit nejen za boj na hřišti, ale i za kázeň a zodpovědnost. Všichni zúčastnění byli odměněni medailemi a drobnými cenami.

Výsledky nejlepších družstev:
Žlutá barva: 1. místo – Matěj Kněžour a Štěpán Kalina, 3. A
Oranžová barva: 1. místo – Nela Jenáčková, Tomáš Jenáček a Kristina Kodymová ze 4. A
Modrá barva: 2. místo – David Podroužek, Nela Hrudková a Adam Kněžour, 5. a 7. třída.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny