Branný den v 8.A

Na pátek 20. 5. 2011 naše základní škola vyhlásila branný den. Každá třída si jeho průběh a náplň zvolila sama. Někdo probíral mimořádné situace ve třídě, jiní vyrazili do terénu. Žáci a žákyně z 8. A dostali za úkol vzít si do malšovických lesů s sebou 4 igelitové sáčky s gumičkami a pláštěnku. Vyprávěli si, jak probíhaly branné dny za dob jejich rodičů, o jaderné katastrofě po zemětřesení v Japonsku. Díky ochotě a pomoci jednoho z rodičů, který nám zapůjčil kompletní ochranný balíček, si tak jednotlivci mohli vyzkoušet opravdovou masku. Tatínku, moc děkujeme za názornou pomůcku!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny