Druháci v Jičíně

  • Úvod
  • Druháci v Jičíně

Výlet do Jičína si vybrali druháci, protože je nalákal projekt „Pohádky Václava Čtvrtka“. Četli Čtvrtkovy pohádky, povídali si o nich, získali spoustu informací o autorovi a dozvěděli se, že v Jičíně je mnoho příjemných lákadel. Prohlédli si knihovnu V. Čtvrtka, pohráli si v Informačním centru Jičína na interaktivní výstavě Radka Pilaře, vystoupili po mnoha točitých schodech na Valdickou bránu a nemohli samozřejmě minout Rumcajsovu ševcovnu. Škoda, že den před výletem byla velká průtrž mračen a my jsme proto nemohli navštívit zámecký park.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny