Exkurze 4. A Praha

V předvánočním čase jsme se vypravili v rámci vlastivědného učiva navštívit naše stověžaté hlavní město. I když počasí nám nepřálo, stačili jsme toho vidět hodně. Krásné moderní vlaky s obsluhou, jízdu metrem i tramvají. Prohlédnout si katedrálu sv. Víta, Hrad se strážemi i uvnitř, Zlatou uličku, Karlův most, Kampu i Čertovku, Nerudovu ulici, Orloj a vánočně vyladěné Staroměstské náměstí. Samozřejmě jsme nezapomněli na zlatý hřeb návštěvy – oběd v „Mekáči“. No a cestu jsme ukončili přes Václavské náměstí s vánočními stánky kolem sochy našeho patrona a Národního muzea. Škoda, že to byl jen jeden den!

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny