Festival Barevného volejbalu

  • Úvod
  • Festival Barevného volejbalu

Festival Barevného volejbalu se uskutečnil v neděli 16. října v hale hradecké Slavie v Orlické kotlině. Školní volejbalový kroužek vyslal do boje zástupce žluté, oranžové a modré barvy. Mezi dětmi z celého kraje jsme si nevedli špatně. Získali jsme dvě „bramborové medaile“ a družstvo nejmenších ve složení Denisa Flégrová a Lukáš Rada z třídy 2.A si přineslo bronzové medaile. Všechna družstva obdržela diplomy a piškotové sušenky.

Turnaje se zúčastnili: Lukáš Rada, Denisa Flégrová, Kristýna Baladová a Tomáš Czarnik z 2.A, Adam Hazuka, Alex Daniel Pavlovský, Anička Kuchařová ze 3.A, Simona Hrubešová, Lucie Hamouzová ze 4.A a Nikol Götzová s Anetou Kubiasovou z 5.A.

Děkujeme za rodičovskou podporu a pomoc hlavně maminkám paní Ireně Radové a Kláře Flégrové.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny