Florbalové úspěchy 1.-5. ročníku

Kroužek florbalu se schází každý čtvrtek od 6,45 a trénuje v naší hale pod vedení trenéra Josefa Doležala. Dvacet chlapců druhých až pátých tříd ochotně ráno vstává a často je zde i dříve, aby využilo volný čas v tělocvičně. Díky tomuto úsilí obou stran, trenéra i chlapců, se podařilo dosáhnout několika úspěchům. Přihlásili jsme se do celostátní soutěže České florbalové asociace a chlapci vymysleli pro naše družstvo jméno „Kuklenští štíři“.

V okresním kole (14.11.) této soutěže, která se konala v hale v Třebši jsme po boji ve skupině s osmi družstvy skončily ve finále druzí a postoupili jsme do krajského kola.

Krajské kolo (29.11.) se konalo v Předměřicích. Kuklenští štíři bojovali jako lvi a vítězství jim bohužel uniklo pouze o vlásek. Přestože ve vyřazovacím kole vyhráli nad stříbrnou Dobruškou, ve finále se jim nepodařilo překonat družstvo ze Dvora králové ani po lítém boji. Zápas rozhodly až nájezdy. Chlapci mají bronzovou medaili, ale chvilku doufali, že si pojedou zahrát až na republikové finále.

Další turnaj se konal na ZŠ Bezručova a byl rozdělen na dvě kategorie. Soutěžili mezi sebou chlapci druhých a třetích tříd v jedné kategorii a v druhé chlapci čtvrtých a pátých tříd. V mladší kategorii jsme získali druhé místo a ve starší jsme zvítězili.

Vánoční turnaj se konal také na ZŠ Mandysova, ale tentokrát pro ty úplně nejmladší, pro prvňáky a druháky. Děkujeme za podporu prvňákům, kteří nechodí ještě s námi trénovat a byli naší oporou. Doufáme, že alespoň některé z nich uvítáme v našem kroužku. Naše družstvo získalo krásné druhé místo.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny