Florbalový turnaj

Tradičně nás na podzim čekaly florbalové turnaje, 6. – 7. a 8. – 9. tříd. Zatím co starším se nepodařil postup, mladší je zdárně zastoupili. K okrskovému kole jsme jeli na ZŠ Nový Hradec Králové, kde postupně porazili domácí tým, ZŠ Černilov a ZŠ Svobodné Dvory. S přehledem jsme si zajistili postup do okresního finále, které se konalo v Třebši. Tam už to bylo daleko náročnější a silnější soupeři. Po dramatickém průběhu jsme o našem vítězství rozhodli až v posledním zápase, kde jsme porazili ZŠ Bezručova a zajistili si postup do krajského finále. Tímto postupem jsme se stali nejlepší hradeckou školou 6. – 7. tříd ve florbalu pro tento školní rok. Ke krajskému finále jsme jeli do Dvora Králové nad Labem. Tam jsme se utkali se 4 soupeři a obsadili konečné 4. místo v kraji!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny