Halloween na II. stupni

V úterý 2. 11. 2016 jsme slavili Halloween. Po chodbách se procházeli upíři, klauni i zombíci. Mohli jste tu potkat i duchy, jokera a mrtvolu. Zábavnou výuku anglického jazyka si v tento den vzaly na starost paní čarodějnice. Masky se o velké přestávce sešly v „Červené hale,“ kde vzniklo společné foto. Všichni, kdo přišli v tento den v kostýmu, dostali „halloweenskou výslužku – vyloupané oči nebo náhradní upíří zuby.“ No a ve zbytku týdne probíhalo hlasování o nejlepší kostým. Třetí místo si vybojovaly shodně dvě masky a to „Zombie“ Terezy Telecké ze 7. A a „Děsivý klaun“ Lucie Široké z 9, B. Na druhé příčce se umístila skupina tří zombíků Markéty Kotyzové, Anny Šepsové a Michala Štumra z 9. A. Trofej nejvyšší získala mistrovská maska „Kartářka“ Agáty Hájkové ze 7. A, která si z rukou pana ředitele přebrala poukázku na nákup pizzy. Doufáme, že v příštím roce se na Halloween do Kuklen sletí ještě větší počet příšerek.

Zapsala vrchní čarodějnice Jarmila Rufertová

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny