Jarní sportovní úspěchy

V minulých několika týdnech jsme s žáky naší školy slavili velké úspěchy jak ve fotbale, tak i v lehké atletice. Po úspěšné výhře v základním kole v minikopané ve Smiřicích a následném druhém místě v okresním finále ve stejné soutěži jsme dosáhli také obrovského úspěchu v lehké atletice. Po obhajobě loňského prvenství v okresním finále Poháru Rozhlasu jsme i letos reprezentovali naše město v krajském finále této atletické soutěže, které se konalo minulý týden v Novém Městě nad Metují. Kluci bojovali na maximum svých možností a výsledkem je krásné druhé místo v Královéhradeckém kraji. A já bych jim za to chtěla ještě jednou poděkovat a moc poblahopřát k tak výbornému výsledku.

A něco málo z medailových umístění :

skok do výšky – 2. místo – Matyáš Vítek – 157cm
hod míčkem – 3. místo – Jakub Štěrba – 58m
1000m – 1. místo – Matěj Kopecký – 3:07
1000m – 2. místo – Peter Žumár – 3:11

Šárka Hápová

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny