Koncert ke Dni matek

  • Úvod
  • Koncert ke Dni matek

Známá znělka otevřela velký jarní koncert Ke Dni matek ve sportovní hale základní školy v Kuklenách.
Děti z mateřské školy v Plačicích s paní učitelkou Kohoutovou zahrály písně na flétnu a pak už se mohl rozjet pestrý kolotoč různých představení, kde si každý našel své. Pořadem provázela nová sympatická dvojice moderátorů – Klára Babová z 8.A a Pavel Musil z 8.B. Rozhodně překvapili, protože svou premiéru zvládli s jistotou a naprosto zpaměti. Dokonce si na závěr připravili překvapení ve formě autentického a nefalšovaného beatboxu.
První třídy tentokrát zaujaly číslem Kočičí písničky, kde nechyběly vlastnoručně vyrobené masky ani roztomilý tanec. Žáci ostatních tříd z prvního stupně si společně zazpívali Ukolébavku od Jaromíra Nohavicy. I pánská část publika si přišla na své, to když dívky defilovaly při extravagantní módní přehlídce nebo když se tančilo na legendární melodie z filmu Pomáda. Pěvecký sbor doprovodil sólistu Jirku Podroužka v písni Holky z naší školky a i další humorně laděná vypalovačka To máme mládež sklidila zasloužený potlesk. Na barevný roztančený výlet po Evropě, kde byla i trocha poučení, nás vzala 4.A v projektu Zajímavá vlastivěda. Markéta Suchánková, Hana Chaloupková a Andrea Lipavská potěšily písněmi z pohádek a Ztracená bloudím v podání Sabiny Slavíkové byla lepší než originál. A nakonec, ve které další obyčejné základní škole mají patnáctičlenný soubor kytar a fléten, který si tentokrát troufl například i na píseň Nonstop od Michala Davida?
Bylo dobře, že jsme pro naše diváky připravili další místa pro pohodlné sezení.
Technické zázemí šlapalo a poděkování patří i všem, kteří se podíleli na výzdobě, propagaci koncertu, jeho zadokumentování a nebo dozírali nad účinkujícími. Děkujeme i vám, milí rodiče, že své děti podporujete a přišli jste si je poslechnout v tak velkém počtu. Dodáváte nám sílu k dalším velkým plánům s vašimi dětmi!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny