Konkurz na moderátora 2017

Vyhlašujeme výsledky konkurzu na moderátory jarního koncertu ke Dni matek. Výběrového řízení se zúčastnilo celkem osm žáků ze sedmých tříd a 9. A.

Chválíme všechny účinkující za odvahu. Každý soutěžící nás zaujal něčím jiným. Někteří měli skvěle připravené dvě úvodní části, někdo zazářil reakcí na zadání poroty, jiní smyslem pro humor nebo celkovým vystupováním a kontaktem s posluchači.

Rozdíly v bodovém hodnocení byly minimální a vyučující měli opravdu složitý a zodpovědný úkol. Ti, kteří tentokrát nebyli vybráni, si vyslechli řadu cenných rad od poroty, a pokud budou mít zájem i v budoucnu naše koncerty moderovat, mohou na sobě ještě zapracovat. Nejbližší konkurz nás čeká v polovině listopadu 2017.

A nyní již výsledky: Nejšťastnější byla dvojice s vylosovaným číslem 1, které jim přineslo štěstí. Zvítězily žákyně z 9. A Diana Kvasničková a Lucie Krahulcová. Gratulujeme a těšíme se na spolupráci!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny