Kroužek hudební nástroje

  • Úvod
  • Kroužek hudební nástroje

Základy hry na kytaru nebo flétnu

Kromě pár úvodních hodin mají někteří členové za sebou i první vystoupení na akci Lípa republiky. Náročný program tentokrát zvládlo 16 hudebníků. Hráli jsme známé melodie z historie naší země (Svatý Václave, Ktož jsú boží bojovníci, Československou státní hymnu), Elektrický valčík, melodii z muzikálu Starci na chmelu a Hallelujah. Celkem chodí letos na kytaru nebo flétnu přes čtyřicet žáků.
Pokud se vám vystoupení muzikantů s paní učitelkou Slavíčkovou a pěveckého sboru s paní učitelkou Šilhábelovou líbilo, můžete nás na první adventní neděli 2. 12. zase slyšet. Na pořadu budou známé i méně známé koledy a doufáme, že nebudete jenom koukat, ale třeba si s námi i zazpíváte.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny