Kroužky hudebních nástrojů

Je polovina října a děti pod vedením paní učitelky Slavíčkové už mají za sebou několik lekcí. Dokáží správně sedět, držet hudební nástroj a pomalu se pokouší o první tóny. Ti zkušenější se nemohli dočkat společné hry poslední písně z minulého roku Jožin z bažin. Každé odpoledne se školou ozývají tóny, každé odpoledne tu někdo píská na flétnu nebo drnká na kytaru: V pondělí se jedenáct nejmenších dětí z 1. a 2. tříd učí hrát na flétnu, v úterý přichází tři flétny a tři kytary, středeční skupina má sedm členů a v pátek je muzikantů devět. Soubor deseti nejpokročilejších hraje ve čtvtek. Celkový počet v pěti kroužcích je tedy čtyřicet tři žáků, což je historický rekord naší školy. Doufáme, že děti budou pilně cvičit a že se ti nejšikovnější brzy představí na tradičních koncertech.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny