Kurz sebeobrany na II. stupni

Začátkem října na naši školu zavítal PhDr. Jaroslav Matoušek, člen Městské policie Hradec Králové. Jeho přednášky se pravidelně účastní dívky z 8. a 9. tříd. Strávily jsme s ním 2 vyučovací hodiny, ve kterých nám předal mnoho užitečných rad.
V první hodině jsme převážně rozebírali teorii, v níž jsme se dozvěděly, jak nejčastěji probíhají útoky agresorů a jak se jim nejlépe vyvarovat. Také jsme měly prostor pro otázky.
V následující druhé hodině nám instruktor názorně předvedl mnoho způsobů, jak se útočící osobě bránit. Poté jsme se rozdělily do dvojic, ve kterých jsme si mohly základní techniky sebeobrany vyzkoušet. V posledních minutách nám pan Matoušek vyprávěl o zkušenostech se sebeobranou ze svého profesního života.
Přednášku jsme si velmi užily a určitě bychom ji doporučily všem dívkám v našem věku.
Míša, Týna a Káťa, 9.A

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny