Letní hraní

Soubor základů hry na kytaru a flétnu přivítal ve stylovém námořnickém oblečení cestující na palubě zaoceánského parníku a zahrál pro jejich dobrou náladu. Zejména nejtěžší skladba Tenkrát na západě sklidila zasloužený potlesk.

Oproti tištěnému programu nastala malá změna. Místo sportovně vytížené Natálie M. se na vystoupení na poslední chvíli „nominoval“ David Rygl ze 6. třídy.

Odehrálo se také symbolické předání kormidla mladším muzikantům, protože se loučili Jana Krtková, Lucka Skořepová a Jirka Podroužek z 9. třídy. Posledně jmenovaný přednesl v závěru velmi působivě a profesionálně anglickou píseň Hallelujah.

Loď bezpečně zakotvila v přístavu a poté si mohli diváci vychutnat následující divadelní představení.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny