Lyžařský kurz ve Vítkovicích

Milé maminky, tatínkové, babičky a dědečkové!

Posíláme první zprávičky z hor. Máme se všichni moc prima, brázdíme sjezdovky na lyžích i na snowboardech, dnes jsme zvládli i 7km výlet na běžkách – cílová stanice chata Rezek. Vidina občerstvení byla tak lákavá, že to zvládli opravdu úplně všichni. Odpoledne jsme ještě došli do místního obchodu doplnit zásoby a pomocí speciálních běžeckých i jízdních technik jsme je nakonec úspěšně dopravili na chatu. ( viz přiložená fota )

Těšte se na další zprávy.

Vaše děti

Zprávy z hor II. ( 10.2.)

Milí rodiče a prarodiče!

Máme pro vás další zprávičky. Včera se konečně objevilo toužebně očekávané sluníčko a tak jsme toho využily a odjezdily závody na lyžích , snowboardech i na běžkách. Přitom jsme se samozřejmě snažily také chytit nějakou tu barvu. Je nám tu na horách moc krásně, ale nutí nás tu skládat básně. Dnes večer při vyhlašování výsledků ze závodů je budeme přednášet. Ale nejme v tom sami, moc se těšíme na večer, co vymyslí náčelnice, podnáčelníci a pan doktor, protože jsme řekly pokud MY, tak i VY!!!

Vaše děti

P.S. A zítra ahoooj!!!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny