Lyžařský výcvik 2013

  • Úvod
  • Lyžařský výcvik 2013

Rok uběhl jako voda a i ti největší nedočkavci se dočkali. 30 nadšenců, lyžařů a snowboarďáků vyrazilo opět po roce na lyžařský výcvik. Cíl naší cesty: znovu, již potřetí za sebou, Vítkovice v Krkonoších a chata Bohemia. Letos nás sice čekalo o dost méně sněhu než vloni, ale i tak byly podmínky pro lyžování výborné. Všichni se snažili ze všech sil najezdit co nejvíce kilometrů, a to nejen na sjezdovkách a snowboardech, ale i na běžkách. Počasí letos občas trochu zkoušelo, co vydržíme, ale zjistili jsme, že lyžovat se dá i v dešti a větru, a o to vydatněji jsme se pak zahřívali v místním „Bufíku.“ Na běžkách jsme se také dostatečně vydováděli, vždyť co může být lepšího než takový fotbal na sněhu a to ještě jen s jednou běžkou! A i když na nich někteří borci stáli poprvé v životě, užili si to a zamilovali si je. Důkazem je, že parta nejlepších si v den výletu nadělila až 20km! Odměnou jim za to byly výborné kynuté borůvkové knedlíky. Na závěr pobytu si všichni změřili svoje síly ve slalomu i v běžeckých závodech, ale nejen to. Museli také prokázat své básnické nadání a vytvořit básničku na téma lyžařský výcvik. Jednu z těch povedenějších si můžete přečíst zde pod textem. Za rok se opět těšíme naviděnou.

Šárka, Zuzka, Ondra a Petr

Každé ráno probouzí nás řev a dusot lyžníků.

U snídaně hulákají, přitom čaje rozlévají.

Když si lyže nazují, celý Aldrov už to ví.

Prezidentským Expresem jezdí stále tam a sem.

K večeru se z kopce vrací, vřískaj, pištěj jako draci.

Před večerkou, to se ví, spoustou her se pobaví.

Kdo si myslí, že den je u konce, tak nezná ty naše maratonce.

Po večeři čerstvě natočené video teprve rozjede to pravé rodeo.

Večerku se jim dodržet nedaří, jsou totiž hrozně bujaří.

Náčelnice na ně musí dupnout, aby si šli alespoň na chvíli schrupnout.

Den to byl náročný a těžký, zítra jdeme zkusit poprvé běžky.

Z celého týdne jsme trochu malátní, chvilkami to bylo trochu brutální.

Ale pobyt to byl parádní a škoda, že trval jen pár dní…

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny