Malá Skála – výlet 7.B

Žáci vyjeli vlakem do lokality Maloskalsko a tam využili veškeré formy aktivního odpočinku, které toto místo nabízí. Lezli pod dozorem zkušených odborníků v lanovém parku, sjeli na kánoích asi devítikilometrový úsek Jizery. Bydleli ve vodácké ubytovně, která patří Žluté plovárně. Jídlo bylo zajištěné a dokonce i velký táborák s opékáním buřtů. Druhý den se dobýval hrad Frýdštejn, opakovaly se vodácké dovednosti a odpoledne jsme zorganizovali štafetový branný závod a zahráli si nohejbal. Kuriozitou bylo, že si někteří zvládli spálit na slunci obličej. Jiní šikulové si zase ověřili v praxi, že Jizera opravdu má v tyto dny kolem 12°C nejen u hladiny… Takže příště raději veškeré oblečení včetně bot dvakrát…

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny