Mezinárodní den zvířat

  • Úvod
  • Mezinárodní den zvířat

Jako všechny děti, tak i naši druháčci mají rádi zvířata a zvířátka, od pejska a koťátka až po delfína, hada či čuníka. Proto si 4. října na Mezinárodní den zvířat o spoustě z nich povídali, prohlíželi si obrázky, četli zajímavosti. Zavedli debatu o ochraně zvířat, o vhodném chování k nim a například u ježka probrali, co se dalo. Dokonce si zaskočili i k internetu pro další informace. A protože toho pořád ještě bylo málo, vypravili se na návštěvu na Střední odbornou školu veterinární v Kuklenách a užili si tam oslav Světového dne zvířat.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny