Mikuláš ve školce a na 1.stupni

V letošním roce navštívil Mikuláš s anděly a čerty naši školu i školku. Dle seznamu hříchů si v jednotlivých třídách promluvili s hříšníky, kteří se rádi vykoupili básničkami či písničkami, někde se objevily i slzičky. Po této čertovské návštěvě zůstala mnohým hříšníkům černá či červená stopa na tváři. Všichni si pak horkou chvilku osladili malou sladkostí.
Odpoledne se uskutečnila „Čertovská diskotéka“. Zde se sešlo mnoho čertíků i čertů, ale i jiných pohádkových postaviček. Pod vedením dvou čertic si děti zasoutěžily i zatancovaly.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny