Motivační den 9. B

Proč?
Čeká nás POSLEDNÍ školní rok na základní škole. Jaký asi bude? Zábavný i únavný, náročný i zajímavý, vypjatý i šťastný, stresující i skvělý, ale pro všechny skrývá ve svém závěru jedno velké překvapení v podobě nové školy nebo učebního oboru, na které budeme přijati. Možná bude i trochu smutný, protože se budeme loučit s kuklenskou školou…
V průběhu trochu jiného školního dne jsme si měli možnost promyslet různé strategie, jak se k našemu vysněnému cíli dostat.
Po celý rok nám budou pomáhat vyučující, rodiče i starší sourozenci nebo kamarádi a podporu můžeme očekávat i ve své třídě.
Můžeme se na sebe spolehnout navzájem, jsme známí dobrou pracovní atmosférou a touhou po nových informacích. Samozřejmě, že máme i své slabší stránky, ale snažíme se zlepšovat a posouvat se dál.
Na úvod jsme pozvali na krátkou debatu nového pana ředitele. Ze svých zkušeností nám doporučil, abychom zbytečně nepoužívali slovo „NEVÍM“ a také nám vysvětlil, jak je důležité správně formulovat OTÁZKY. Zajímalo nás, co nového čeká naši školu, ale byly i dotazy na trávení volného času všech zúčastněných.
Větší část dne jsme strávili venku – v okolí Hrádku u Nechanic. V průběhu různých motivačních her jsme zjistili další zajímavé informace o budoucnosti, která nás čeká. Následovala procházka svěžím tempem až do obce Stěžery, během níž jsme si aktivně odpočinuli.
Takže odvahu, neschovávat se před zodpovědností a všechno dobře dopadne!

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny