MŠ Markova – Florbal SH Kukleny

V úterý 16. 4. se byly seznámit s naší sportovní halou děti z mateřské školy Markova. Přivítala je paní učitelka Hušková, učitelka tělocviku, společně s osmi odhodlanými osmáky, kteří se spolu s nimi vrátili do svých dětských let.

Na začátku si děti společně zahrály „záchodového“ mrazíka. Poté si zkusily florbalovou rozcvičku. Objevily také hru s florbalovými míčky. Rozdělily se do čtyřech týmů na dvě hřiště a soutěžily mezi sebou v různých florbalových soutěžích.

Na konci naší akce si předškoláci zahráli opravdový florbalový zápas a za svoji snahu dostali malou sladkost.

Terka Krtková, 8. A

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny