MS ve florbale mužů v Praze

  • Úvod
  • MS ve florbale mužů v Praze

Návštěva MS ve florbale mužů v Praze, byla příjemným zakončením úspěšného florbalového podzimu. Kluci z 8. – 9. tříd vyhráli svoji okrskovou skupinu a v okresním finále doputovali těsně pod stupeň vítězů. Obsadili 4. místo. Úspěšným představením bylo vystoupení mladších hochů. Do losovacího koše okresního finále se podívali jen díky ochotě ZŠ Kukleny organizovat tuto věkovou kategorii. Z 5 zápasů poznali pouze 1x pachuť porážky, stali se remízovým králem soutěže. Podtrženo a sečteno, krásné třetí místo.
Vše toto zarámovala návštěva MS. Seznamy zájemců vytvářeli zástupci tříd v Žákovském parlamentu. Kvalita práce, chování … rozhodovaly o zařazení na seznam účastníků. Vybraná 20 odjela vlakem na úžasně zorganizované MS, nabídka aktivit musela fascinovat i ty, kteří ještě florbalu nepodlehli. Nadšeně bojující týmy Austrálie, Thajska a Singapuru ve srovnání s profesionalitou hráčů Slovenska, kteří své soupeře sledovali po našem boku, na dosah komentátorské stanoviště ČT ….to vše, věřím, vytvářelo rám nevšedního zážitku, který se v ČR nebude příštích 20 let opakovat.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny