Můj rytmický hudební nástroj

Tento dlouhodobý projekt realizujeme s dětmi tradičně v hodinách hudební výchovy v sedmém ročníku. Hlavním cílem je, vymyslet a vyrobit doma s někým z rodiny z již nepotřebného materiálu něco nového – nástroj, který hraje.
Většina dětí si s výzvou báječně poradila a my je chválíme za šikovnost, nápaditost a odvahu s jakou své nástroje potom ve třídě samostatně prezentovaly.
Užili jsme spoustu legrace: Mnohé například překvapilo, že nejhlučnější vždycky nemusí znamenat nejlepší a že při souhře jde skutečně o víc. Naučili jsme se s nástroji doprovázet různé písně, a hlavně něco podnikala společně celá třída.
Zážitky se jistě vybaví i po letech. A tady je pár fotek, jak to celé probíhalo.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny