Okrskové kolo florbalu

V pondělí 22.10. jsme ve SH pořádali okrskové kolo florbalu 8. a 9. tříd – chlapci. Z původně 6 nalosovaných družstev se sešla pouze čtveřice účastníků. V zahajovacím zápase jsme darovali body ZŠ Nový Hradec Králové, optickou převahu jsme nepřetavili v góly a naopak lacině inkasovali = prohra 2:3. Druhý, klíčový zápas byl o poznání vyrovnanější. Vyhrál šťastnější tým a to byly Kukleny. ZŠ Kukleny: ZŠ Bezručova 6 : 3. Poslední zápas „o všechno“ jsme dobře začali a do konce slibně rozehrané utkání nepustili. Poraženy odešly Všestary 4 : 1.
Družstvo ve složení: Martin Teplý, Norbert Kodym, Kryštof Smugala, Jan Včelák, Dan Tyrych, Dominik Luňák, Lukáš Klouček, Vít Koudela, Tomáš Skořepa, Lukáš Sciskala a Rosťa Brož se může těšit na okresní finále, které se uskuteční za 14 dní ve SH Třebeš.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny