Oživlé postavy z Babičky Boženy Němcové

V pondělí 6. června se žáci 1. A, 1. B a 4.B vydali na školní výlet do Ratibořic. Tento týden se zde koná pravidelná akce Oživlé postavy z Babičky Boženy Němcové. Nejprve jsme navštívili zámek a pak už jsme procházeli zámeckým parkem, zastavili jsme se ve mlýně a na Starém bělidle. Cestou nás provázelo zámecké služebnictvo, které nás poučilo o dvorské etiketě. Po návštěvě paní kněžny a komtesy Hortenzie jsme se spolu s krajánkem vydali do mlýna. Cestou ke Starému bělidlu jsme se zastavili u rýzmburského pana myslivce a na Starém bělidle jsme si poslechli vyprávění a pohádku od moudré babičky. Protože nám přálo počasí, využili jsme i možnost osvěžit se pod splavem v řece Úpě. Cestou zpět jsme nakoupili drobné dárky a příjemně unaveni jsme se vydali domů.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny