Pohár rozhlasu 2019

• Pohár rozhlasu 2019

Již tradičně se naši atleti úspěšně zúčastňují prvních jarních atletických soutěží, Poháru rozhlasu. Ne jinak tomu bylo i tento školní rok.
Mladší kategorie žaček a žáků se konala 2. května a atleti starší kategorie závodili 7. května.

Největších úspěchů v hodnocení jednotlivců dosáhli:

Honza Jahodka – 1. místo ve skoku do výšky výkonem 1, 59 cm. Celkově po všech absolvovaných disciplínách obsadil v konkurenci více než 90-ti závodníků skvělé 3. místo!!!
Nela Hrudková – 4. místo v hodu kriketovým míčkem výkonem 44,2 m. Celkově ve víceboji 9. místo.
Aneta Synková – 2. místo v běhu na 60 metrů v čase 08:52 s. Celkově po všech absolvovaných disciplínách obsadila v konkurenci více než 90-ti závodnic skvělé 2. místo!!!
Jiří Bureš – 4. místo ve skoku dalekém ve výkonu 5,07 m. Celkově ve víceboji 5. místo.

Při součtu bodů závodníků v kategorii obsadila naše škole:

Kategorie mladší žáci: 8. místo
(Štěpán Sehnoutek, Jan Vácha, Jan Jahodka, Marek Vyleťal, Vašek Černý, Filip Suchánek, David Podroužek, Filip Sýkora, Jan Strnad)
Kategorie mladší žákyně: 12 místo
(Veronika Dušková, Michaela Kuchynková, Veronika Ryklová, Thuong Tran Thi Nguyen, Nela Hrudková, Nikol Götzová, Barbora Raichová, Aneta Kubiasová)
Kategorie starší žáci: 5. místo
(Ondřej Borůvka, Dominik Svoboda, Dominik Novák, Jan Včelák, Norbert Kodym, Jan Novák, Daniel Dostál, Jiří Bureš, Daniel Djebara)
Kategorie starší žákyně 5. místo
(Aneta Synková, Eliška Doležalová, Eliška Lexová, Kateřina Fraňková, Tereza Telecká, Míša Hurtová, Lenka Peikerová, Kristýna Moučková)

Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za jejich výborné sportovní výkony.