Poznávání nezná hranic

Divadlo bez hranic

To byl název společné aktivity kuklenské ZŠ a 6. walbřišského gymnázia v rámci projektu Poznávání nezná hranic. Inspirací pro tuto činnost se stalo představení „Tréma za oponou“, které v Hradci předvedli mladí polští divadelní umělci v obdobném projektu již loni. Obě školy jako jediné pokračují tedy už 3. rokem v další spolupráci a v navazování nových přátelství. O víkendu 22. – 24. 10. 2010 20 kuklenských dětí provázelo své kamarády po památkách a zajímavostech našeho města, navštívilo Hrádek u Nechanic, kde se také všichni společně naučili základům golfu. Večer nechyběla diskotéka s barevnou hudbou a v neděli pak osmičlenné skupinky plnily úkoly v krásném prostředí Hruboskalska. Svou fyzickou zdatnost si vyzkoušel každý už sám v lanovém centru na Malé Skále.Všichni se již teď těšíme za rok touto dobou na obdobný víkend do Walbřichu.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny