Praskačský zpěváček

Máme stříbro z Praskačky!

Za dvanáct let existence soutěže v sólovém zpěvu v základní škole v Praskačce jsme si už zvykli na pravidelnou účast našich žáků a na to, že se občas někomu podaří uspět mezi silnou konkurencí. Letošní ročník se nesl ve znamení výročí premiéry Smetanovy opery Libuše na prknech Národního divadla. Účastníky přivítala svým proroctvím „sama kněžna“. Také výzdoba tříd i přilehlých chodeb byla na vysoké výtvarné úrovni a korespondovala s touto událostí.

Letos Kukleny reprezentovali:
Denisa Daňková a Martina Svatošová z 5.B a Jirka Podroužek ze 3.A.

Přísná odborná porota odhalí každé zaváhání, ale dokáže také povzbudit a poradit, co se dá do budoucna zlepšovat. Našim dětem patří poděkování a velká pochvala, protože se jim vystoupení velice povedla. Každý si odnášel malou pozornost od sponzorů a pamětní list, který mu bude tuto událost připomínat. Děkujeme touto cestou organizátorům soutěže (vyučujícím ze ZŠ v Praskačce), kteří pokaždé znovu dokáží vytvořit neuvěřitelně milou atmosféru. Také občerstvení dětem chutnalo.

A na závěr: Ten nejradostnější okamžik nastal, když byly vyhlášeny výsledky kategorie 3. a 4. tříd a Jirka Podroužek získal nádherné 2. místo. V každé kategorii bylo přibližně kolem dvaceti žáků. Jirka zpíval písně Jarní tání a Den přeslavný. V jedné z písní předvedl brilantní sólo na flétnu. Všechny děti připravovala a na kytaru doprovázela paní učitelka Věra Slavíčková.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny