Projekt – Setkání s písmenkovou vílou

Ve středu 12. 1. navštívila naše prvňáky písmenková víla. Přišla se podívat, jak už umí hezky číst. Všichni se snažili ukázat, co se od září ve škole naučili. Každý si vylosoval písmenko, hezky ho vybarvil a pak už hledal slova a obrázky, které k písmenku patří. Nakonec vše nalepili na čtvrtku a vyzdobili celou tělocvičnu. O tom, že se písmenek nemají bát, se naučili i písničku. Další část dopoledne věnovali hrám se slovy a nakonec se naučili i jedno písmenko psát perem. Na závěr byli vyhodnoceni nejlepší a všichni si odnesli domů odměnu – nové záložky do knih.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny