Roland pop show

Dne 12. 5. 2011 proběhl v prostorách divadla Drak v Hradci Králové již 5. ročník pěvecké soutěže populárních písní ROLAND POP SHOW. Soutěžilo se ve 3 kategoriích:

I. 1. – 3. třídy

II. 4. – 6. třídy

III. 7. – 9. třídy

Konkurence a stupeň pěveckých dovedností rok od roku stoupá a proto je stále těžší se dostat mezi ty nejlepší. Nám se to ale opět podařilo a z každé kategorie jsme přivezli ta nejvyšší ocenění. V I. kategorii obsadil Jiří Podroužek 2. místo, ve II. Andrea Lipavská 1. místo ( v minulém roce byla v I. kategorii 2.) a Sabina Slavíková v té nejtěžší konkurenci 3. místo.

Vítězům gratulujeme!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny