Škola v přírodě 3. A a 4. A

V týdnu od 12. do 16. června 3. A a 4. A strávily slunečné dny v Orlických horách na Orlické chatě u Rampušáka.

Dny plné her, stavění domečků v lese, soutěží družstev i jednotlivců, vycházek do okolí – na Zemskou bránu, Pašeráckou stezku, dětské prolézací hřiště v Bartošovicích (které posvětil sám kardinál Duka), chráněnou dílnu Kopeček, k Divoké Orlici, jsme zakončili samozřejmě diskotékou a večerní stezkou odvahy. Bylo to moc fajn, odvezli jsme si kromě zážitků i mnoho diplomů, cen a dobrot (děkujeme rodičům za přispění). Vrátili jsme se zdraví a mnohým se nechtělo ani domů…

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny