Škola v přírodě 4. A a 5. A

Ve dnech 3. 6. – 7. 6. 2019 vyjely třídy 4. A a 5. A pod vedením p. uč. Štěpové a Kuliačkové na školu v přírodě do Orlických hor. Pro páťáky to bylo již počtvrté, kdežto čtvrťáci prožívali premiéru. V hotelu Šerlišský mlýn jsme si užili krásný týden. Počasí přálo, déšť nás pokropil jen v pondělí, jídlo bylo vynikající, tradiční hry opět nezklamaly. Pomáhali nám při nich i další dospělí – paní Potůčková a paní vychovatelka Zajacová. Všichni jsme se vrátili zdraví, čemuž přispěl i zdravotník pan Potůček. V pátek jsme se loučili s tím, že se sem chceme opět vrátit. Děkujeme také rodičům, kteří se podíleli na zajištění krásných cen a diplomů pro všechny děti..

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny