Školní (po)nocování 6. B

  • Úvod
  • Školní (po)nocování 6. B

Naše (po)nocování jsme zahájili v pátek 2. listopadu. Ve škole jsme se sešli o půl šesté. Dorazilo 16 odvážlivců v doprovodu svých oblíbených plyšáků, kteří byli v početní převaze. Po ubytování se v naší malé tělocvičně, započaly velké přípravy na nadcházející dlouhou noc. A jak jinak začít než dobrým jídlem. Přípravy večeře se pevně chopila děvčata. Na palačinky padlo 12 vajíček, 2 litry mléka a 2,5 kg mouky. Výsledné palačinky byly výborné.
Během večera jsme stihli: mrkanou, schovávanou, orientační běh, talentovou show a spoustu dalších her. Vrcholným číslem a překvapením byla stezka odvahy, kterou pro nás dokonale připravil pan školník Marek se svojí rodinnou. Za tuto akci jim patří veliké poděkování!!! Náš herní maraton se protáhl až do půl dvanácté.
I když to vypadalo, že někteří snad nepotřebují spát, nakonec všichni „padli za vlast“.

Naše první společné (po)nocování bylo moc fajn a doufám, že se líbilo všem.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny