Turnaj ve vybíjené pro 1. -3. ročník ZŠ

Ve středu 15. 3. 2017 se opět konal Jarní turnaj ve vybíjené, který pro žáky hradeckých škol pořádá Odbor školství Magistrátu města Hradec Králové. Ve sportovní hale v Třebši se mezi sebou utkala družstva ze 16 škol. Po slavnostním zahájení a společném rozcvičení začaly zápasy ve čtyřech rozlosovaných skupinách. Družstvo ze ZŠ Kukleny hrálo ve skupině B a bez velkých problémů z této skupiny postoupilo jako vítězné do závěrečných bojů o 1. -4. místo. Tady s velkým hráčským nasazením vybojovali naši sportovci konečné 3. místo a tím opět navázali na úspěšná umístění z předchozích ročníků. Celému družstvu patří dík za tento pěkný výsledek.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny