Turnaj základních škol v basketbalu

Dne 31. 1. 2017 jsme se zúčastnili turnaje basketbalu konaného v Novém Bydžově. Hrálo zde 8 týmu rozdělených do dvou skupin. Naši skupinu jsme ovládli bez ztráty kytičky, když jsme ve dvou utkání neobdrželi žádný koš. V semifinále nás čekal domácí celek, který také nekladl žádný odpor, a my nastoupili k finále proti Skřivanům. První část utkání vypadala vyrovnaně, nicméně náš celek prokázal svoji kvalitu a bez problémů dokráčel k prvnímu místu.

Velkou pochvalu si zaslouží všech 8 hráčů, kteří se zapojili do turnaje. Nicméně vyzdvihnout musím základní pětku ve složení: Anna Pleskotová, Denisa Daňková, Tereza Telecká, Kateřina Fraňková a Dan Entrich. Výborná podpora týmu: Václav Ponča, Jan Bednář a Aleš Loskot.

Jiří Taichman

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny