Tvorba jednoduché grafiky

  • Úvod
  • Tvorba jednoduché grafiky

Tvorba jednoduché grafiky je kroužek, který běžel celý školní rok. Během tohoto roku naši žáci vytvořili pomocí počítače a grafického programu krásné grafické výtvory. Možná, že po shlédnutí následujích obrázků, si řeknete, že název kroužku je trochu zavádějící, ale není tomu tak. Jednoduché to opravdu je. Žáci tvoří dle návodů, které připravila (z originálních návodů upravila do podoby, kterou žáci zvládnou) paní učitelka Stradiotová. Návody jsou snadno stažitelné z webových stránek a nápady samozřejmě, že také. Žáci to jen díky svým nápadům a kreaitivitě dovedli do nádherných výtvorů, z nichž některé můžete shlédnout v následující galerii.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny