Umění kolem nás

V březnu a dubnu se naši prvňáci v rámci projektu Umění kolem nás vypravili na návštěvu Galerie moderního umění.
První návštěva měla téma Velká galerijní loupež. Všichni víme, že umělecká díla jsou velmi cenná. Co se však může stát, když na ně dostane zálusk zloděj? Na záchranu galerijní sbírky jsme vyzkoušeli svoji bystrou mysl a postřeh.
Při druhé návštěvě – Když socha promlouvá – jsme se proměnili v sochaře. Nejprve jsme se seznámili s materiály používanými k výrobě soch. Vyzkoušeli jsme si navrhnout sochu a potom i sochu vyrobit. Samozřejmě z materiálu, který jsme snadno zvládli – z molitanu, provázků a kolíčků.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny