Úřad práce Královéhradeckého kraje

  • Úvod
  • Úřad práce Královéhradeckého kraje

Co dělají deváťáci na podzim?
Kromě dalších aktivit nám byl nabídnut program pro volbu povolání přímo v informačním a poradenském středisku úřadu práce. Po úvodních informacích jsme formou týmové spolupráce radili fiktivním deváťákům Elišce a Kubovi s výběrem jejich školy. Na konkrétních příkladech jsme se přesvědčili, jak důležitá je naše vlastní letošní volba. Na závěr jsme ještě obdrželi seznam důležitých webových stránek, pro naše další hledání. Už se těšíme na veletrh středních škol, který nás brzy čeká v královéhradeckém kongresovém centru Aldis.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny