Úspěšní volejbalisté

• Úspěšní volejbalisté

Zájem dětí o minivolejbal a přehazovanou je na naší škole velký, o čemž svědčí účast na posledním turnaji škol, kdy jsme vyrazili na ZŠ Bezručovu. Děti soutěžily v několika kategoriích a bojovaly do posledního dechu. Byli jsme úspěšní, i když někteří se po prohraných zápasech neubránili slzám.

Jak jsme dopadli:

Žlutý volejbal : 1. místo : David Podroužek, Ondřej Šolar, Tomáš Kůžel

3. místo : Adrian Hájek a Ondřej Holík

5. místo : Vítek Koudela a Nela Hrudková

Oranžový volejbal : 1. místo : Agáta Hájková a Jirka Podroužek

2. místo : Adéla Hrudková, Katka Kučerová a Dominik Luňák

4. místo : Tereza Šolarová, Lenka Peikerová a Vendula Pitařová

Modrý volejbal : 4. místo : Vojtěch Podroužek, Karel Ponča, Jaromír Špaček a Jan Bednář.

Druhou velkou akcí byl Festival barevného volejbalu na hradecké Slavii, kam se sjela žákovská družstva z celého kraje. Děti místo nedělního lenošení přijaly výzvu nejlepších družstev regionu a do této soutěže se přihlásily. Celodenní turnaj byl náročný jak pro hráče, tak pro rodiče, kteří se svými ratolestmi na slávistické palubovce strávili celý den. Hráli jsme se střídavými úspěchy, ale ostudu jsme si neudělali. Všichni získali diplomy, sladké ceny a v rámci startovného oranžová a žlutá trička s logem barevného volejbalu. Mimořádného úspěchu dosáhli žáci 5.B – Jan Bednář a Karel Ponča, kteří zvítězili v kategorii červeného volejbalu v konkurenci 24 družstev. Toto umístění svědčí nejen o jejich talentu, ale hlavně o snaze, píli a pravidelné docházce do školního volejbalového kroužku.

Další zúčastněná družstva : O. Holík – O. Šolar, V. Koudela – N. Hrudková, T. Kůžel – D. Podroužek, A.Hrudková – J. Podroužek, T. Šolarová – K. Kučerová – V. Pitařová.