Vánoční koncert

Kdo se na chvíli zastavil v předvánočním shonu a přišel do vyzdobené sportovní haly základní školy v Kuklenách, určitě nelitoval.
Po sérii adventních minikoncertů, dnu otevřených dveří a vánoční prodejní výstavě přišel vrchol půlročního snažení dětí i učitelů – velký vánoční koncert. Tradičně se na něm setkávají bývalí absolventi s těmi současnými i s rodiči a příbuznými našich žáků.
Doslova celá škola se zapojila do příprav a tady je malá ochutnávka z programu: Nejmenší děti přednesly básničky o Vánocích, zazpívaly písně, aby už nikdo nepochyboval, jak moc se těší na Ježíška. Ti starší se blýskli v sólovém zpěvu, hře na hudební nástroje, předvedli divadlo nebo zatančili na pohádkové motivy. Nechyběla ani ukázka práce v anglickém, francouzském a německém jazyce a školní pěvecký sbor s moderním repertoárem. Společným tématem letošních vystoupení byla kouzla a zázraky nejen o Vánocích.
Kdo neúčinkoval, pomáhal s technickým zabezpečením nebo s výzdobou. Pořadem provázeli noví moderátoři, kteří zvítězili v listopadovém konkurzu, Eliška Černá a Jan Entner.
A nyní pár prvních postřehů od diváků: Sympatická a pohotová moderátorská dvojice, suverénní sólové zpěvačky, vtipná pohádka O dvanácti měsíčkách, šokoval i počet členů hudebního kroužku…
Nás organizátory mile zaskočil vzrůstající počet diváků, kteří si naše koncerty nenechají ujít, a nevadilo jim, že si dnes málem neměli kam sednout a tleskali a tleskali a tleskali…
Tak krásné Vánoce a někdy brzy u nás v Kuklenách, třeba při lednovém zápise do prvních tříd, zase na shledanou!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny